DuPont
Fruitteelt
Menu
  • home
  • Over ons
  • Vacatures
  • FruitteeltMarktplaats
  • Fruitbeurs
  • BedrijvenGids
    • Reportages (bedrijven A-D)
      • Agracool
      • Bayer
      • BMS Micro-Nutrients
      • Van Deurzen Heftrucks
    • Reportages (bedrijven E-J)
      • FruitSecurity
      • fruitsecurity2
      • Frutec
      • GroenLeven
      • Genap
      • Huiskamp Sapmobiel
    • Reportages (bedrijven K-P)
      • Limgroup
      • Vruchtboomkwekerij Van Montfoort
      • Van der Linden Fruitteelt Machines
      • St. Middelkoop B.V.
      • Motrac
      • Munckhof
      • Oxin Growers
    • Reportages (bedrijven R-Z)
      • Syngenta
      • VGB Watertechniek
      • Van Welie Metaal
      • Van Iperen
      • ZHE Trading
    • Diverse reportages
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
    • Aanmelden
    • Nieuwsbrieven 2026
    • Nieuwsbrieven 2025
    • Nieuwsbrieven 2024
    • Nieuwsbrieven 2023
    • Nieuwsbrieven 2022
    • Nieuwsbrieven 2021
    • Nieuwsbrieven 2020
    • Nieuwsbrieven 2019
    • Nieuwsbrieven 2018
    • Nieuwsbrieven 2017
  • Contact
  • Disclaimer
    • AVG

Fruitteelt beurs

  • Nieuwste Kawasaki Mule SX 4x4 side by side 1.34 meter breed!
  • gecreosoteerde boompalen 3meter 7 en 9 dik
  • Frostguards te koop (5 stuks)
  • GEVRAAGD BETON PALEN 7 BIJ 7 EN 9 BIJ 9 3M20 EN 3M 50
  • Frostguard GC 20
  • Selvatici krukas spitmachine vj 1456
  • TE KOOP PLUS MIN 45000 200 GRAMS NIEUWE PULP DOOSJES
  • Te koop perenbomen
  • Te koop gefreesde geimpregneerd gepunte boompalen
Meer fruitteelt beurs

Fruitteelt marktplaats

  • Compacte 1800KG Graafmachine
  • Grote 2-Rijer Plantmachine
  • Verzinkte Transportrekken
  • Bomenlaadklem , Kluitenlaadklem , Containerlaadklem
  • Kersenoverkapping en toebehoren
  • Nieuwste Kawasaki Mule SX 4x4 side by side 1.34 meter breed!
  • Perfect versnipperaar 1.80m
  • Perfect versnipperaar 1.50m
  • Maschio rotorkopeg
Meer marktplaats
DuPont

VDLdiv2025najaar

DuPont

Electrocoup22025

DuPontDuPont
DuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPont
DuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPont
DuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPont
DuPontDuPontDuPontDuPontDuPont
DuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPont
DuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPont
DuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPontDuPont

DuPont Login

Adres
DuPont



Telefoon:-
Fax:-
E-mail:-
Website:dupontnederland.nl



FRUITTEELTNIEUWS

FRUITTEELTNIEUWS

24-01-2026

Fruitteeltonline verzamelt en publiceert van agrarische persbureau's het fruitteeltnieuws op één website. Wel zo makkelijk en actueel!

Fruitteeltonline verstuurt elke zaterdagochtend (hard- en zachtfruit) de nieuwsbrief naar bijna 3500 telers,voorlichters,accountants,scholen,fruithandelaren en toeleveranciers.De nieuwsbrief biedt u als teler en toeleverancier veel gratis en interessante mogelijkheden. Een advertorial of banner plaatsen in de digitale-nieuwsbrief is efficiënt en goedkoop!

  • Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen? KLIK HIER
Lees verder »
*Persbericht – AgroNutri Monitor 2026 (9 januari 2026)*

*Persbericht – AgroNutri Monitor 2026 (9 januari 2026)*

23-01-2026

Meerprijs voor duurzaamheidskeurmerken dekt extra kosten vaak niet
Meer dan 1.000 agrarische ondernemers hebben al deelgenomen

Veel agrarische ondernemers geven aan dat de meerprijs die zij ontvangen voor productie onder een duurzaamheidskeurmerk, de extra kosten niet volledig compenseert. Dat blijkt uit eerste tussenresultaten van de AgroNutri Monitor 2026, een grootschalig onderzoek naar prijsvorming en de positie van boeren en tuinders in de keten. Inmiddels hebben meer dan 1.000 agrarische ondernemers deelgenomen. Om goede uitspraken per deelsector te kunnen doen, wordt gestreefd naar deelname van minimaal 1.500 boeren en tuinders.

Lees verder »
EXPO Houten weer middelpunt voor heel (hard)fruit telend Nederland

EXPO Houten weer middelpunt voor heel (hard)fruit telend Nederland

23-01-2026

Bijna 140 standhouders en meer dan 3.200 bezoekers vulden de afgelopen twee dagen weer de EXPO Houten. De beurs werd georganiseerd door de NFO en FruitMasters. Het aanbod was wederom erg breed neergezet, wat de bezoekers zeer konden waarderen: van mechanisatiebedrijven tot adviseurs op allerlei gebieden, opslag van energie, bouwers, installateurs, gewasbeschermingsleveranciers, verpakkers en verpakkingsmaterialen, sortering, diverse vruchtboomkwekers, afzetorganisaties, huisvestingsaanbieders, hagelnetten en nachtvorstbestrijding, ze waren allemaal weer van de partij.

Lees verder »
Precisiespuiten met Vision Spray-technologie onderzocht in de praktijk

Precisiespuiten met Vision Spray-technologie onderzocht in de praktijk

23-01-2026

Precisiespuiten krijgt een steeds grotere rol binnen de fruitteelt, mede door strengere regelgeving en toenemende aandacht voor het gebruik van gewasbeschermingsmiddelen. Binnen het Interregproject ADaM&PreciLa onderzocht Delphy de toepassing van een LiDAR-gestuurde spuittechniek in appelboomgaarden. Daarbij werd gekeken naar de mate van middelenbesparing en de invloed op de gewasbedekking.

Lees verder »
AgruniekRijnvallei kijkt terug op sterk jaar

AgruniekRijnvallei kijkt terug op sterk jaar

23-01-2026

Coöperatie AgruniekRijnvallei (AR) kijkt terug op een sterk jaar in een hectische en sterk veranderende markt. Beëindigingsregelingen en dierziekten zetten het volume in de sector onder druk. AR wist in deze omstandigheden positieve resultaten te realiseren. De voeromzet groeide sterker dan vooraf verwacht, AR Plant behaalde uitstekende resultaten en de Welkoop-winkels presteerden erg goed.

Lees verder »
Fruitteler bespaart op middelen via Vision Spray-techniek

Fruitteler bespaart op middelen via Vision Spray-techniek

22-01-2026

Advies en onderzoeksorganisatie Delphy heeft veldonderzoek gedaan naar de Vision Spray-techniek van Munckhof Fruit Tech Innovators. Het onderzoek werd uitgevoerd in twee appelboomgaarden: een volwassen aanplant met een volle kroon en een éénjarige aanplant met een veel opener structuur. De onderzoekers konden een meetbaar voordeel vaststellen waarbij tot 19% op het middelengebruik werd bespaard in de volwassen aanplant en tot 33% in de jonge aanplant.

Lees verder »
Ontdek Frutec Hoogwerkers en meer in Houten

Ontdek Frutec Hoogwerkers en meer in Houten

20-01-2026

Lichtgewicht, stil en volledig elektrisch: Frutec Hoogwerkers  maken fruit plukken snoeien en onderhoud eenvoudiger, efficiënter en comfortabeler.

Dankzij slimme techniek en automatisch stuursysteem werk je nauwkeurig, emissievrij en met maximale wendbaarheid tussen de rijen. Dirk-Jan Lagerweij en Martijn van Doorn van Lagerweij & van de Bergh, vertellen je er graag meer over op de vakbeurs in Houten.

Neem ook een kijkje bij de Captain 263 pluktreintrekker. Deze compacte en wendbare trekker, is ontwikkeld voor het dagelijks werk in de boomgaard. Zowel leverbaar met 22 als met 25 pk in meerdere uitvoeringen en kleuren.

Bezoek Lagerweij & vd Bergh op stand 99

Lees verder »
Veiling Zaltbommel introduceert Red Harry-appel op Fruitteelt Vakbeurs

Veiling Zaltbommel introduceert Red Harry-appel op Fruitteelt Vakbeurs

20-01-2026

De start van het Hollandse hardfruitseizoen was dit jaar niet makkelijk. "De volumes, zeker van de appels, waren overal groter dan verwacht. Van de peren waren er nogal wat te laat geplukt, wat betekende dat die ook vroeger geruimd moesten worden. Dit heeft vooral de eerste maanden van het seizoen voor druk op de markt gezorgd", vertelt Marcel van Lith van Veiling Zaltbommel.

Lees verder »
Minister moet belanghebbenden inzage geven in gebruik van bestrijdingsmiddelen

Minister moet belanghebbenden inzage geven in gebruik van bestrijdingsmiddelen

20-01-2026

Belanghebbenden kunnen gegevens opvragen over de gewasbeschermingsmiddelen die telers hebben gebruikt. Een uitspraak van de rechtbank Noord-Nederland wijst daar op. Minister Wiersma van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur kan nog bij de Raad van State in hoger beroep gaan tegen het oordeel van de rechtbank. 

Lees verder »
1
2
3
>>