Dominiak-spuitmachines
Fruitteelt
Menu
  • home
  • Over ons
  • Vacatures
  • FruitteeltMarktplaats
  • Fruitbeurs
  • BedrijvenGids
    • Reportages (bedrijven A-D)
      • Agracool
      • Bayer
      • BMS Micro-Nutrients
      • Van Deurzen Heftrucks
    • Reportages (bedrijven E-J)
      • FruitSecurity
      • fruitsecurity2
      • Frutec
      • GroenLeven
      • Genap
      • Huiskamp Sapmobiel
    • Reportages (bedrijven K-P)
      • Limgroup
      • Vruchtboomkwekerij Van Montfoort
      • Van der Linden Fruitteelt Machines
      • St. Middelkoop B.V.
      • Motrac
      • Munckhof
      • Oxin Growers
    • Reportages (bedrijven R-Z)
      • Syngenta
      • VGB Watertechniek
      • Van Welie Metaal
      • Van Iperen
      • ZHE Trading
    • Diverse reportages
  • Adverteren
  • Nieuwsbrief
    • Aanmelden
    • Nieuwsbrieven 2026
    • Nieuwsbrieven 2025
    • Nieuwsbrieven 2024
    • Nieuwsbrieven 2023
    • Nieuwsbrieven 2022
    • Nieuwsbrieven 2021
    • Nieuwsbrieven 2020
    • Nieuwsbrieven 2019
    • Nieuwsbrieven 2018
    • Nieuwsbrieven 2017
  • Contact
  • Disclaimer
    • AVG

Fruitteelt beurs

  • gevraagd voorraadbakken voor verwegistan
  • Nieuwste Kawasaki Mule SX 4x4 side by side 1.34 meter breed!
  • gecreosoteerde boompalen 3meter 7 en 9 dik
  • Frostguards te koop (5 stuks)
  • GEVRAAGD BETON PALEN 7 BIJ 7 EN 9 BIJ 9 3M20 EN 3M 50
  • Frostguard GC 20
  • Selvatici krukas spitmachine vj 1456
  • TE KOOP PLUS MIN 45000 200 GRAMS NIEUWE PULP DOOSJES
  • Te koop perenbomen
Meer fruitteelt beurs

Fruitteelt marktplaats

  • Lichte Electrische Heftruck
  • Egalisatiefrees met Schudeg
  • Transportwagen voor Tractor
  • Oogstwerktuig voor Tractor
  • Boreco hoogwerker met lift
  • Selvatici spitmachine
  • Iseki TX1410 pluktreintrekkers
  • Boreco lift en dak
  • Beregenings standpijpen +sproeiers+koppelingen
Meer marktplaats
Dominiak-spuitmachines

VDLdiv2025najaar

Dominiak-spuitmachines

Electrocoup22025

Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines
Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines
Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines
Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines
Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines
Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines
Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines
Dominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachinesDominiak-spuitmachines

Dominiak-spuitmachines Login

Welkom Adres Extra

Topkwaliteit spuitmachines
voor een betaalbare prijs

Dominiak-spuitmachines zijn ontwikkeld door fruitteler Pawel Dominiak uit het Poolse Osachów, een klein plaatsje onder Warschau.
De zoektocht naar de perfecte spuit voor zijn fruitbedrijf van 40 hectare heeft geresulteerd in een serie spuitmachines die uitmunten in kwaliteit, degelijkheid en betrouwbaarheid. Tot op de dag van vandaag bouwt Dominiak zijn spuitmachines in eigen beheer, hierbij gebruik makend van hoogwaardige onderdelen en de modernste technieken.

De kwaliteit van de door Pawel Dominiak gebouwde spuiten is niet onopgemerkt gebleven. In vier jaar tijd zijn er al zo’n 500 Poolse fruittelers die naar volle tevredenheid de door Dominiak gebouwde spuiten gebruiken.

Ook steeds meer fruittelers buiten Polen tonen interesse in de door Pawel Dominiak ontwikkelde boomgaardspuiten. Dit heeft geresulteerd in een samenwerking met fruitteler Jan-Berend van den Berg uit het Nederlandse Lienden. Vanaf 1 juni 2015 is Jan-Berend van den Berg importeur van de Dominiak-spuitmachines.

Adresgegevens
Jan-Berend van den Berg
Veldstraat 1
4033 AK Lienden
Telefoon: +31 (0)6 51337444
Mail: info [at] dominiak.nl
Website: www.dominiak.nl
Dominiak-spuitmachines
Veldstraat 1
4033 AK Lienden

Telefoon:+31 (0)651337444
Fax:
E-mail:info@dominiak.nl
Website:http://www.dominiak.nl



Unieke spuiten

Het unieke van de Dominiak-spuitmachines is het gebruik van twee ventilatoren in combinatie met dwarsstroomblaasmonden. De ventilatoren zuigen de lucht aan de voorkant aan, zodat blad- en bloemdelen de blaasmonden aanzienlijk minder verstoppen.
Dominiak-spuiten zijn leverbaar met een tank van 1000, 1500, 2000 of 2500 liter en een blaasmondhoogte van 3.00 of 3.20 meter. Alle spuiten worden ‘op maat’ volgens de specifieke wensen van de klant gemaakt.

FRUITTEELTNIEUWS

FRUITTEELTNIEUWS

30-01-2026

Fruitteeltonline verzamelt en publiceert van agrarische persbureau's het fruitteeltnieuws op één website. Wel zo makkelijk en actueel!

Fruitteeltonline verstuurt elke zaterdagochtend (hard- en zachtfruit) de nieuwsbrief naar bijna 3500 telers,voorlichters,accountants,scholen,fruithandelaren en toeleveranciers.De nieuwsbrief biedt u als teler en toeleverancier veel gratis en interessante mogelijkheden. Een advertorial of banner plaatsen in de digitale-nieuwsbrief is efficiënt en goedkoop!

  • Wilt u onze nieuwsbrief ontvangen? KLIK HIER
Lees verder »
Stijging van grondprijs ligt beduidend hoger dan de inflatie

Stijging van grondprijs ligt beduidend hoger dan de inflatie

30-01-2026

Bij transacties in landbouwgrond lag de gemiddelde prijs in 2025 op 95.400 euro per hectare. Dat is ruim 60% meer dan in 2016. De prijs steeg gemiddeld met 5,5% per jaar. In 2025 was de stijging bijna 12%. Ook na correctie voor inflatie blijven de grondprijzen stijgen. In 2025 was de gecorrigeerde stijging 8,4% en in de periode 2022 tot en met 2025 was de gemiddelde stijging dan 5,5% per jaar.

Lees verder »
Fendt is sinds decennia weer marktleider

Fendt is sinds decennia weer marktleider

27-01-2026

Nadat John Deere en New Holland jarenlang marktleider zijn geweest, is Fendt nu de koploper in Nederland. Ook bij import draait het opvallend vaak om dit merk. Een krimpende markt, faillissementen en Duits malheur liggen eraan ten grondslag. Jonge inruil en goed buitenlands onderhoud maken import vertrouwd.

Lees verder »
"Prijsvorming zal afhangen van vraag of telers tevreden zijn of juist besluiten om wat gas terug te nemen"

"Prijsvorming zal afhangen van vraag of telers tevreden zijn of juist besluiten om wat gas terug te nemen"

27-01-2026

Na een uitdagende eerste helft van het seizoen lijkt de perenmarkt de weg naar boven gevonden te hebben. "De mindere partijen zijn ondertussen grotendeels uit de markt verdwenen. De verkoop is inmiddels duidelijk opgepakt en er is momenteel veel vraag vanuit alle hoeken van de markt", vertelt Christophe Van Haelst van VHM Fruit Trade.

Lees verder »
*Persbericht – AgroNutri Monitor 2026 (9 januari 2026)*

*Persbericht – AgroNutri Monitor 2026 (9 januari 2026)*

27-01-2026

Meerprijs voor duurzaamheidskeurmerken dekt extra kosten vaak niet
Meer dan 1.000 agrarische ondernemers hebben al deelgenomen

Veel agrarische ondernemers geven aan dat de meerprijs die zij ontvangen voor productie onder een duurzaamheidskeurmerk, de extra kosten niet volledig compenseert. Dat blijkt uit eerste tussenresultaten van de AgroNutri Monitor 2026, een grootschalig onderzoek naar prijsvorming en de positie van boeren en tuinders in de keten. Inmiddels hebben meer dan 1.000 agrarische ondernemers deelgenomen. Om goede uitspraken per deelsector te kunnen doen, wordt gestreefd naar deelname van minimaal 1.500 boeren en tuinders.

Lees verder »
"In alles wat er op ons afkomt, zien wij veel onbegrip voor onze sector"

"In alles wat er op ons afkomt, zien wij veel onbegrip voor onze sector"

27-01-2026

In het UPLG beschrijft de provincie Utrecht hoe ze de komende tien jaar het landelijk gebied wil „behouden en versterken". Het ontwerp ligt nog tot 16 februari ter inzage. Fruittelers reageren geschokt op de plannen. De provincie komt met eigen normen voor gewasbescherming, die strenger zijn dan het landelijk beleid", aldus fruitteeltspecialist Jan Peeters in het Reformatorisch Dagblad.

Lees verder »
Europese boerenprotesten nader geanalyseerd

Europese boerenprotesten nader geanalyseerd

27-01-2026

In 2024 waren er veel boerenprotesten in Europa. Een team van Europese onderzoeken heeft daar nader onderzoek naar gedaan. Ze gebruikten input van meer dan 2200 boeren, verdeeld over Nederland, Duitsland, België en Frankrijk. Over de resultaten van hun analyses hebben de wetenschappers recent gepubliceerd in het wetenschappelijke tijdschrift Food Policy.

Lees verder »

'Versoepeling Europese toelating van bestrijdingsmiddelen is onrechtmatig'

27-01-2026

De plannen van de Europese Commissie om de toelatingsregels voor gewasbeschermingsmiddelen te versoepelen zijn onrechtmatig. Dat stelt een coalitie van milieu- en consumentenorganisaties die daar een juridisch advies over hebben ingewonnen.

Lees verder »
EXPO Houten weer middelpunt voor heel (hard)fruit telend Nederland

EXPO Houten weer middelpunt voor heel (hard)fruit telend Nederland

23-01-2026

Bijna 140 standhouders en meer dan 3.200 bezoekers vulden de afgelopen twee dagen weer de EXPO Houten. De beurs werd georganiseerd door de NFO en FruitMasters. Het aanbod was wederom erg breed neergezet, wat de bezoekers zeer konden waarderen: van mechanisatiebedrijven tot adviseurs op allerlei gebieden, opslag van energie, bouwers, installateurs, gewasbeschermingsleveranciers, verpakkers en verpakkingsmaterialen, sortering, diverse vruchtboomkwekers, afzetorganisaties, huisvestingsaanbieders, hagelnetten en nachtvorstbestrijding, ze waren allemaal weer van de partij.

Lees verder »
1
2
3
4
>>